Ampar Bis
ul. Ogrodowa 24, 05-509 Józefosław

Najnowsze nasze realizacje

Wysokiej jakości osiedla w bliskim otoczeniu natury to standardy, jakich się trzymamy, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie wygodne i przyjazne życie. Starannie dobrane materiały budowlane i maksymalna funkcjonalność domów to połączenie, które będzie Ci przynosiło satysfakcję z mieszkania w tym właśnie miejscu.

CMS
CMS

Osiedle Jaśminowe

Osiedle 13 budynków wśród niskiej i cichej zabudowy. Kameralna atmosfera osiedla oraz duże ogrody zapewnią Państwu najlepszy wypoczynek i sprawdzą się idealnie dla rodzin z dziećmi. Domy charakteryzują się wysoką jakością, dbałością o szczegóły oraz nowoczesnym designem.

CMS

Osiedle Sekwojowe

Tutaj znajdziesz codzienną chwilę wytchnienia, należyty odpoczynek po pracy, ciszę i bezpieczeństwo.

CMS

Osiedle Klonowe

Położone w zielonym i zacisznym miejscu Osiedle Klonowe łączy w sobie nowoczesną funkcjonalność i bliskość natury. Przygotowaliśmy dla Ciebie 6 lokali w zabudowie szeregowej o szerokim wyborze metrażu od 82m2 do 117m2. Osiedle Klonowe zostało zaprojektowane z myślą o spełnieniu marzeń Twoich i Twojej rodziny. Jest to miejsce wielu możliwości, ponieważ w okolicy znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: szkołę, sklepy, trasy spacerowe, a gdybyś zatęsknił za zgiełkiem miasta, to trasa z domu do centrum Warszawy to tylko 16 kilometrów.

CMS

Skontaktuj się
z nami

Ampar Bis spółka jawna

ul. OGRODOWA 24, 05-509 Józefosław
+48 690 012 012
email: [email protected]

* Pola wymagne